2 500 000 €
506 €/m²
Property 38134 photo 1
Property 38134 photo 2
Property 38134 photo 3
Property 38134 photo 4
Property 38134 photo 5
Property 38134 photo 6
Property 38134 photo 7
Property 38134 photo 8
Property 38134 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 4944 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale is a commercial building, due to its central location, real estate will always be in demand and bring a stable rental income to its owner.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 500 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38134
  • ფართი 4944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 200 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10553
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 700 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9073
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m

სიახლეების დაგზავნა