Property 7564 photo 1
Property 7564 photo 2
Property 7564 photo 3

Details

  • წლიური: 4,50%
  • აშენების წელი: 1963
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 800 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

In the heart of the city the professional space is for sale, which is currently rented for 8000 euros a month, so the purchase of this business is a profitable investment!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 200 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10553
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160 m
იყიდება
2 700 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9073
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
2 000 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52948
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 500 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38134
  • ფართი 4944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა