450 000 €
3814 €/m²
Property 49951 photo 1
Property 49951 photo 2
Property 49951 photo 3
Property 49951 photo 4
Property 49951 photo 5
Property 49951 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1966
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Syntagma area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65768
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
411 000 € 4670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58959
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა