კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5856 m² სალონიკში
საბერძნეთი
თესალონიკი
თესალონიკი - გარეუბნები
თერმაიკოსი
ნეი ეპივატესი
160 000 €
150 000 €
25 €/m²
ობიექტის კოდი
52249
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5856 m²
რეგიონი
სალონიკი
ადგილი
ნეი ეპივატესი (თერმაიკოსი) | თესალონიკი - გარეუბნები (თესალონიკი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
10 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5856 კვ.მ. in Thessaloniki.
Area: N. Epivates
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
130 000 €
104 €/m²
სასტუმრო 1240 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
62872
ფართი
1240 m²
მანძილი ზღვიდან
750 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 1266 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
35985
ფართი
1266 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
180 000 €
125 €/m²
სასტუმრო 1434 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
32732
ფართი
1434 m²
მანძილი ზღვიდან
11700 m
იყიდება
200 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 4000 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
20433
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
180 000 €
30 €/m²
სასტუმრო 5870 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
39256
ფართი
5870 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
165 000 €
733 €/m²
სასტუმრო 225 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
41568
ფართი
225 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
200 000 €
285 €/m²
სასტუმრო 700 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
52937
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
150 000 €
495 €/m²
სასტუმრო 303 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
59354
ფართი
303 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
160 000 €
268 €/m²
სასტუმრო 596 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
23750
ფართი
596 m²
მანძილი ზღვიდან
9800 m
იყიდება
150 000 €
867 €/m²
სასტუმრო 173 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
64003
ფართი
173 m²
მანძილი ზღვიდან
23000 m
Vasileios Grabas
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the