Property 50361 photo 1
Property 50361 photo 2
Property 50361 photo 3
Property 50361 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 25000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1800 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

Suggested for sale plot of 1800sqm in Avgeniki of Crete.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
93 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36799
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
85 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44366
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42269
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
107 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65472
  • ფართი 1130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34469
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
107 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45854
  • ფართი 5071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36122
  • ფართი 2445 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
120 000 € 65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16530
  • ფართი 4328 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა