106 000 €
160 €/m²
Property 45661 photo 1
Property 45661 photo 2
Property 45661 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 662 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 264 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40123
  • ფართი 6705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
100 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49098
  • ფართი 2375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
130 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59114
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
102 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48429
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52111
  • ფართი 4022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა