68 000 €
113 €/m²
Property 52386 photo 1
Property 52386 photo 2
Property 52386 photo 3
Property 52386 photo 4
Property 52386 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42794
  • ფართი 8756 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
65 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43110
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12500 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
93 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36799
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა