Property 43857 photo 1
Property 43857 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 407 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

The land is located in the Palea - Fokea area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2990
  • ფართი 2985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5428
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6773
  • ფართი 431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
96 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12557
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
131 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12790
  • ფართი 2052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა