300 000 €
15 €/m²
Property 44360 photo 1
Property 44360 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
427 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47454
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
330 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65144
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43610
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m
იყიდება
330 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36445
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
300 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49100
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა