427 000 €
106 €/m²
Property 47454 photo 1
Property 47454 photo 2
Property 47454 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36737
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
350 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26888
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა