800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42923
  • ფართი 563 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38749
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
700 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40404
  • ფართი 8926 m²
  • მანძილი ზღვიდან 470 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
880 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18950
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
860 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20324
  • ფართი 13200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
650 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40469
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24183
  • ფართი 4834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა