Property 38074 photo 1
Property 38074 photo 2
Property 38074 photo 3
Property 38074 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4520 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 100 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65416
  • ფართი 100188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
675 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11960
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა