Property 35632 photo 1
Property 35632 photo 2
Property 35632 photo 3
Property 35632 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 18000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 3000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
512 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25604
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50669
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
680 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58882
  • ფართი 143484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა