600 000 € 500 000 €
386 €/m²
Property 32160 photo 1
Property 32160 photo 2
Property 32160 photo 3
Property 32160 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1294 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 742 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38096
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
800 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38749
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38750
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38769
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
700 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40404
  • ფართი 8926 m²
  • მანძილი ზღვიდან 470 m
იყიდება
747 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40405
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 175 m
იყიდება
650 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40469
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა