700 000 € 640 000 €
316 €/m²
Property 24670 photo 1
Property 24670 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2021 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 405 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65156
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
800 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46523
  • ფართი 26134 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
853 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64551
  • ფართი 826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
860 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20324
  • ფართი 13200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13174
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36983
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა