Property 23806 photo 1
Property 23806 photo 2
Property 23806 photo 3
Property 23806 photo 4
Property 23806 photo 5
Property 23806 photo 6
Property 23806 photo 7
Property 23806 photo 8
Property 23806 photo 9
Property 23806 photo 10
Property 23806 photo 11
Property 23806 photo 12
Property 23806 photo 13
Property 23806 photo 14
Property 23806 photo 15
Property 23806 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 170 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The cottage is located in the district of Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30273
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 10
იყიდება
960 000 € 3542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13556
  • ფართი 271 m²
  • Rooms 10
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
680 000 € 2956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10357
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა