200 000 €
80 €/m²
Property 32210 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2472 კვ.მ. in Attica.

For sale land of 2472 sq.m in Varnavas area,Attika.The plot have the possibility to build 400 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23847
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7220
  • ფართი 903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22648
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m
იყიდება
266 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13845
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
260 000 € 304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6094
  • ფართი 855 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
165 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49861
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
200 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4426
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა