160 000 €
200 €/m²
Property 54641 photo 1
Property 54641 photo 2
Property 54641 photo 3
Property 54641 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 6600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

The plot is located in the area of Kalivia Thorikou

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
150 000 €
  • ობიექტის კოდი 13666
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7220
  • ფართი 903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
195 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13003
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
190 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32436
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m

სიახლეების დაგზავნა