Property 11565 photo 1
Property 11565 photo 2
Property 11565 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The land plot is located in Agia Marine.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
360 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47502
  • ფართი 965 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46035
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
260 000 € 304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6094
  • ფართი 855 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა