კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 7500 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
კერატეა
კერატეა - ცენტრი
250 000 €
33 €/m²
ობიექტის კოდი
19112
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
7500 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
კერატეა - ცენტრი (კერატეა) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
8000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
16 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 7500 კვ.მ. in Attica.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
360 000 €
292 €/m²
სასტუმრო 1230 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
25148
ფართი
1230 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
240 000 €
264 €/m²
სასტუმრო 906 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
29069
ფართი
906 m²
მანძილი ზღვიდან
1900 m
იყიდება
330 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 6500 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
29659
ფართი
6500 m²
მანძილი ზღვიდან
5400 m
იყიდება
260 000 €
514 €/m²
სასტუმრო 505 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
31134
ფართი
505 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
240 000 €
188 €/m²
სასტუმრო 1273 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
31349
ფართი
1273 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
290 000 €
194 €/m²
სასტუმრო 1490 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
31352
ფართი
1490 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
240 000 €
231 €/m²
სასტუმრო 1036 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32068
ფართი
1036 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
370 000 €
356 €/m²
სასტუმრო 1038 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
33921
ფართი
1038 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
იყიდება
260 000 €
93 €/m²
სასტუმრო 2786 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
36621
ფართი
2786 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
285 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 3470 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
37866
ფართი
3470 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the