60 000 € 46 000 €
189 €/m²
Property 52084 photo 1
Property 52084 photo 2
Property 52084 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 243 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 145 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
86 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46057
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52548
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43713
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა