იყიდება - სასტუმრო 547 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
200 000 €
365 €/m²
Property 42291 photo 1
Property 42291 photo 2
  • ობიექტის კოდი 42291
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 547 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 547 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Zone: Ka7
Building Factor: 0.8
Coverage Factor: 0.45
Number of storeys: 3
Height: 13.5 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
229 500 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58805
  • ფართი 5686 m²
იყიდება
215 700 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25728
  • ფართი 10368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
206 400 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57595
  • ფართი 37460 m²
იყიდება
220 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36765
  • ფართი 864 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
210 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48676
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
295 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58672
  • ფართი 9098 m²
იყიდება
245 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58788
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²
იყიდება
270 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58691
  • ფართი 9160 m²
იყიდება
185 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58901
  • ფართი 60537 m²

სიახლეების დაგზავნა