იყიდება - სასტუმრო 864 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
220 000 €
254 €/m²
Property 36765 photo 1
Property 36765 photo 2
Property 36765 photo 3
  • ობიექტის კოდი 36765
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 864 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 100
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 864 კვ.მ. in Paphos. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54769
  • ფართი 74249 m²
იყიდება
215 700 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25728
  • ფართი 10368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
205 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52706
  • ფართი 16545 m²
იყიდება
275 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58840
  • ფართი 4618 m²
იყიდება
200 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42292
  • ფართი 551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
206 400 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57595
  • ფართი 37460 m²
იყიდება
190 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61330
  • ფართი 3101 m²
იყიდება
185 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58901
  • ფართი 60537 m²
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 35277
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
239 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25679
  • ფართი 972 m²

სიახლეების დაგზავნა