Property 63360 photo 1
Property 63360 photo 2
Property 63360 photo 3
Property 63360 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 993 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
70 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45797
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
89 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57727
  • ფართი 2031 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26770
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
75 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61179
  • ფართი 905 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
68 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52386
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
50 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39460
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა