235 000 €
44 €/m²
Property 52112 photo 1
Property 52112 photo 2
Property 52112 photo 3
Property 52112 photo 4
Property 52112 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5321 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51207
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45892
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
240 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51072
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63235
  • ფართი 4184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
214 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50338
  • ფართი 4423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა