Property 38078 photo 1
Property 38078 photo 2
Property 38078 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2194 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
320 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63954
  • ფართი 1613 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
342 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52320
  • ფართი 1372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
250 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57759
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა