Property 55910 photo 1
Property 55910 photo 2
Property 55910 photo 3
Property 55910 photo 4
Property 55910 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Moshato area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57679
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65669
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4950 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56726
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
675 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56769
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა