140 000 €
1750 €/m²
Property 4193 photo 1
Property 4193 photo 2
Property 4193 photo 3
Property 4193 photo 4
Property 4193 photo 5
Property 4193 photo 6
Property 4193 photo 7
Property 4193 photo 8
Property 4193 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

At the moment, the apartment is under construction. 

The apartment is located in Eleusis, 20 km from Athens. Eleusis is home to the second largest seaport and a military airfield.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31449
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65373
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65179
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4193
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52402
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64877
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 1066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23272
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
120 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65219
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1
იყიდება
183 000 € 2152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66163
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა