Property 23272 photo 1
Property 23272 photo 2
Property 23272 photo 3
Property 23272 photo 4
Property 23272 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 150 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13307
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 4117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65599
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8631
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65519
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 1797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5798
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 4
იყიდება
135 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65184
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 4035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64124
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4193
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
183 000 € 2152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66163
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65401
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა