Property 8127 photo 1
Property 8127 photo 2
Property 8127 photo 3
Property 8127 photo 4
Property 8127 photo 5
Property 8127 photo 6
Property 8127 photo 7
Property 8127 photo 8
Property 8127 photo 9
Property 8127 photo 10
Property 8127 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
261 000 € 6365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62804
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65784
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63391
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა