იყიდება - სასტუმრო 12041 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
600 000 €
49 €/m²
Property 39848 photo 1
Property 39848 photo 2
Property 39848 photo 3
Property 39848 photo 4
  • ობიექტის კოდი 39848
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 12041 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12041 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The plot is located in the village of Pissouri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
825 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37479
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39848
  • ფართი 12041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
653 250 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23386
  • ფართი 1005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
500 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60654
  • ფართი 3040 m²
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
890 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53100
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა