1 600 000 €
3313 €/m²
Property 56392 photo 1
Property 56392 photo 2
Property 56392 photo 3
Property 56392 photo 4
Property 56392 photo 5
Property 56392 photo 6
Property 56392 photo 7
Property 56392 photo 8
Property 56392 photo 9
Property 56392 photo 10
Property 56392 photo 11
Property 56392 photo 12
Property 56392 photo 13
Property 56392 photo 14
Property 56392 photo 15
Property 56392 photo 16
Property 56392 photo 17
Property 56392 photo 18
Property 56392 photo 19
Property 56392 photo 20
Property 56392 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 1997
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 5-სართულიანი კოტეჯი ფართით 483 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღებით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the Panorama Voulas area

On a plot of 360 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა