40 000 €
56 €/m²
Property 14941 photo 1
Property 14941 photo 2
Property 14941 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 704 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

This plot of land is located in the town of Marathon, near the national park Schinia, located by the sea. It is a corner lot, with sides of 28 and 25 meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14941
  • ფართი 704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
45 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19652
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
40 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37907
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m

სიახლეების დაგზავნა