650 000 €
1970 €/m²
Property 24120 photo 1
Property 24120 photo 2
Property 24120 photo 3
Property 24120 photo 4
Property 24120 photo 5
Property 24120 photo 6
Property 24120 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 11
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 330 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The unfinished detached house is located in Nea Makri area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 4076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29751
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
960 000 € 3542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13556
  • ფართი 271 m²
  • Rooms 10
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7727
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა