Property 24952 photo 1
Property 24952 photo 2
Property 24952 photo 3
Property 24952 photo 4
Property 24952 photo 5

Details

  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11065 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
180 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63958
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
1 800 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63741
  • ფართი 21096 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა