Property 35962 photo 1
Property 35962 photo 2
Property 35962 photo 3
Property 35962 photo 4
Property 35962 photo 5
Property 35962 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 18 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

Seafront plot of land for Sale in Maleme.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50581
  • ფართი 32687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49742
  • ფართი 13569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 450 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32273
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46523
  • ფართი 26134 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36983
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა