750 000 €
50 €/m²
Property 32035 photo 1
Property 32035 photo 2
Property 32035 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 310 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44104
  • ფართი 4580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
700 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40404
  • ფართი 8926 m²
  • მანძილი ზღვიდან 470 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა