792 000 €
425 €/m²
Property 30280 photo 1
Property 30280 photo 2
Property 30280 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,6
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1860 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2976 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 070 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38960
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
860 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20324
  • ფართი 13200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49742
  • ფართი 13569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
700 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33666
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m

სიახლეების დაგზავნა