Property 37931 photo 1
Property 37931 photo 2
Property 37931 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 650 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52467
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
60 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37922
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19200 m
იყიდება
50 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37925
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
75 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56833
  • ფართი 4265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52084
  • ფართი 243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა