940 000 €
200 €/m²
Property 37512 photo 1
Property 37512 photo 2
Property 37512 photo 3
Property 37512 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4700 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52388
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
800 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32800
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
880 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18950
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 070 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38960
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა