880 000 €
1760 €/m²
Property 18950 photo 1
Property 18950 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 420 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
1 000 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49157
  • ფართი 29981 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1240 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38769
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38096
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა