Property 38960 photo 1
Property 38960 photo 2
Property 38960 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 12 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 5600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47791
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
1 280 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33143
  • ფართი 2332 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56285
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა