Property 64552 photo 1
Property 64552 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

სერვისი

  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1048 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 100 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50051
  • ფართი 12400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
800 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34160
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა