1 136 000 €
533 €/m²
Property 32760 photo 1
Property 32760 photo 2
Property 32760 photo 3
Property 32760 photo 4
Property 32760 photo 5
Property 32760 photo 6
Property 32760 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 38 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2130 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 1700 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a plot of land within the boundaries of the village within walking distance from the sea. Building coefficient 0,8.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40503
  • ფართი 180000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38565
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32927
  • ფართი 13680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 400 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37489
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა