1 070 000 €
30 €/m²
Property 59201 photo 1
Property 59201 photo 2
Property 59201 photo 3
Property 59201 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 35000 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 1600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
1 500 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46043
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 280 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48743
  • ფართი 17497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა