Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 15 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56285
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
900 000 € 750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38771
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 460 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57513
  • ფართი 10397 m²
  • მანძილი ზღვიდან 433 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47791
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40503
  • ფართი 180000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა