Property 34479 photo 1
Property 34479 photo 2
Property 34479 photo 3
Property 34479 photo 4
Property 34479 photo 5
Property 34479 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6350 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
70 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42792
  • ფართი 9519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44724
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა