იყიდება - კომერციული ქონება 660 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვარი - Varkiza ვარის
1 650 000 €
2500 €/m²
Property 35791 photo 1
Property 35791 photo 2
Property 35791 photo 3
Property 35791 photo 4
Property 35791 photo 5
Property 35791 photo 6
Property 35791 photo 7
Property 35791 photo 8
Property 35791 photo 9
Property 35791 photo 10
Property 35791 photo 11
Property 35791 photo 12
Property 35791 photo 13
Property 35791 photo 14
Property 35791 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 660 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The is offered for sale a commercial please , 1st - 2nd floor of total size 660 sq.m

The property is located in the main street of Vari district 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 600 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63979
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
1 500 000 € 9554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47717
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა