Property 44016 photo 1
Property 44016 photo 2
Property 44016 photo 3
Property 44016 photo 4
Property 44016 photo 5
Property 44016 photo 6
Property 44016 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19280 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12488
  • ფართი 1675 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
450 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22997
  • ფართი 14240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5955
  • ფართი 10885 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
587 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25605
  • ფართი 106846 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა