300 000 €
482 €/m²
Property 35277 photo 1
Property 35277 photo 2
Property 35277 photo 3
Property 35277 photo 4
Property 35277 photo 5
Property 35277 photo 6
Property 35277 photo 7
  • ობიექტის კოდი 35277
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 90
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32169
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
435 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58719
  • ფართი 9384 m²
იყიდება
295 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58865
  • ფართი 14047 m²
იყიდება
250 000 € 478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39901
  • ფართი 523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
364 950 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23393
  • ფართი 811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
324 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46357
  • ფართი 31773 m²
იყიდება
395 000 € 393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53124
  • ფართი 1004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
260 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59479
  • ფართი 6563 m²

სიახლეების დაგზავნა